תיקון טלפונים חכמים

Service as a Service

We fix all smartphone models, make a diagnostic and replace all non-working parts at record terms.

תיקון טלפונים חכמים

למעט שירותים סטנדרטיים אנו מציעים נוספים אשר ניתן לבצע בדחיפות
שחזור נתונים – צריך נתונים חשובים שאתה מפחד לאבד? אנו מספקים נתונים לגיבוי ושירותי שחזור נתונים, ולכן אם הכונן הקשיח פועל או לא, אנו יכולים לאחזר מסמכים חשובים, תמונות, סרטונים או כל דבר אחר שייתכן שתצטרך. אנו יכולים לבצע גיבוי נתונים ושחזור על מגוון סוגי זיכרון; מתוך כוננים קשיחים חיצוניים ופנימיים, כרטיסי מיקרו SD עבור טלפונים, כרטיסי זיכרון עבור מצלמות, ואפילו את הכוננים החדשים SSD.

ביטול נעילה – אם שינית לאחרונה רשתות ואינך מעוניין לשלם עבור טלפון חדש, מדוע לא נעילת רשת הטלפון? זה כרוך בפתיחת הטלפון, כך שניתן יהיה להשתמש בו בכל הרשתות, מה שהופך את ספקי מיתוג מהירה וחסרת כאבים. מחירים עבור פתיחת נעילה ב $ 10, ואת רוב הדגמים ניתן unlocked בעוד כמה שעות. השתמש בקטע ההערכה המהירה בחינם שלנו כדי לקבל מידע נוסף על ביטול נעילת הטלפון.

דוח הנדסי – למרבה המזל, גם אם לא ניתן לתקן את המכשירים, עדיין יש פתרון. אם יש לך את המכשיר שלך מבוטח, או המכשיר מכוסה תחת פוליסת ביטוח הבית שלך, אתה לא צריך הרגל את הצעת החוק להחלפה. אנחנו יכולים לספק אבחון מלא של כל מכשיר, ולהכין דו”ח הנדסי על תקלות המדויק, או תקלות, לעשות את זה אתה יכול להיות מהנדס אלקטרוניקה מוסמך לגבות אותך.

ניתן להשתמש בדוחות הנדסיים עבור:

מכירה חוזרת של פריטים אלקטרוניים
ביטוח מטרות.
סיבות משפטיות.
חוות דעת של צד שלישי
הערכת שווי

We're aiming to provide our clients with the best service!